IMC

IMC GmbH - Grafik endüstrisi için pazarlama - 1970 yılında Frankfurt / Main'de kuruldu, başlangıçta farklı bir iş konsepti vardı. Ancak bu kadar genel ve küresel bir odaklanma zamanı henüz hazır değildi. Yeni iş taleplerini karşılamak için ortaya çıkan bir değişiklik ve uyarlamayla, şirket daha sonra çok çeşitli sarf malzemeleri sunan uluslararası bir grafik sanatları tedarik şirketi olarak uzun yıllar başarıyla faaliyet gösterdi. O yıllarda şirket, yüksek kaliteli baskı blanketleri dağıtımında mükemmel bir üne kavuştu.

 

1994 yılında IMC GmbH'nin çoğunluk hissesinin Meiji Rubber & Chemical Co., Ltd. (MRC), Tokyo / Japonya tarafından satın alınmasından bu yana, faaliyetler esas olarak en iyi markalarımız olan Perfect Dot® ile pazarlama, hizmet ve dağıtım üzerine yoğunlaşmıştır.

 

Ultra Dot®. Ürün yelpazemizin ve kalite kontrolümüzün tutarlı ve sürekli gelişimi sayesinde, PERFECT DOT® ve ULTRA DOT®, modern ofset yazıcıya hemen hemen her ofset baskı uygulaması için dengeli bir yüksek kaliteli baskı örtüsü yelpazesi sunmaktadır.

TDS Dosyaları
IMC

Bu kategoride ürün bulunamadı.