Hakkımızda

Sembol Matbaa Malzemeleri İç ve Dış Tic. A.Ş. 2000 yılının Nisan ayında çok sayıda sektöre yönelik; cilt malzemeleri, fantazi kağıt ve karton, flok-ciltbezi, pvc-ciltbezi, keten-ciltbezi, termo suni deri, ofset malzemeleri; H-UV / UV / Konvansiyonel (CMYK) ofset mürekkepleri ve pantone-ekstra renkler, blanket, ofset kimyasallari vb. ürünlerin ticareti konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Portfoyümüzde bulunan ürünler; cilt, dosya, defter, katalog, davetiye, mücevher, çikolata, hediyelik eşya vb. kutular da dahil olmak üzere çok sayıda ürünün yapımında kullanılabilmektedir.

Sembol Matbaa Malzemeleri İç ve Dış Tic. A.Ş. geniş pazar araştırması sayesinde sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek ihtiyaç duyulan malzemeleri ve promosyon ürünlerinin teminini sağlamakta, satışa sunulan tüm ürünlerin kullanım alanlarını örnek ürün tanıtımlarıyla müşterilerine geniş ve yaratıcı bir bakış açısıyla sunmaktadır.

Tüm Dünya markalarını bünyesinde toplayan Sembol Matbaa Malzemeleri İç ve Dış Tic. A.Ş. nin misyonu; müşterilerine kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesi sunarak, baskı ve baskı sonrasında kaliteli bir sonuç almak isteyen tüm imalatçılar için gerekli malzeme çeşitlerinin tedariğini sağlamaktır. Öncelikli hedefi kalite olan firmamız; 1. sınıf malzemeleri ürün yelpazesi altında toplamakta ve sürekli yenilemektedir. Dünya genelinde önemli bir pazar payına sahip olan Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya ve İtalya vb. ülkelerdeki dünya markalarının distribütörü sıfatıyla ürünlerini Türkiye ve komşu ülkelerde satışa sunmaktadır.

Sinan ÇAVDAR